Odcinek 201
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Ala dowiaduje się przypadkiem, że Frodo po kilku tygodniach nieobecności wrócił do Krakowa. Dziewczyna czuje się zawiedziona, bo on do tej pory nie odezwał się do niej. Ala chce jak najszybciej go odszukać. Okazuje się, że młody mężczyzna pojawił się w szkole tańca, gdzie zamierza rozpocząć treningi bokserskie. Ala przyłapuje go na seksie z właścicielką szkoły i jest załamana….

Tymczasem ojciec Eli niespodziewanie pojawia się w mieszkaniu matki Sebastiana. Mężczyzna uważa, że córka marnuje sobie życie, dlatego proponuje jej wyjazd do szkoły śpiewu w Nowym Jorku. Jedynym warunkiem jest to, że Ela ma tam lecieć sama… Sebastian denerwuje się na samą myśl o tym, że ojciec chce przekupić jego dziewczynę, żeby go zostawiła.

Filip wciąż próbuje skontaktować się z Leną. Dziewczyna prośbę Meli blokuje jego numer, ale Filip nie rezygnuje. Zapisuje się na treningi siatkówki, na które chodzi Lena. Choć dziewczyna za wszelką cenę chce unikać spotkań z nim, to trening kończy się ich namiętnym pocałunkiem… Lena czuje, że zakochała się po uszy, chce jechać z Filipem do jego mieszkania…

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 200
Następny odcinek:

Odcinek 200