Odcinek 199
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Mela postanawia dać Lenie szanse.  Tym bardziej, że przyjaciółka źle czuje się z tym, że nieumyślnie odbiła Meli chłopaka, choć Filip też jej się spodobał. Tymczasem Filip cały czas wysyła do Leny esemesy… Mela i Lena godzą się, choć Mela stawia warunek – między Lena a Filipem nie może nic być, teraz ani nigdy. Jednak Filip nie zamierza się poddawać i walczy o Lenę. Przed uczelnia organizuje dla niej mecz siatkówki, potem odwozi dziewczynę do domu. Na całowaniu się przyłapuje ich Ala, jest zła i oskarża Lenę o okłamywanie Meli. Obie postanawiają zachować jednak wszystko w tajemnicy przed Melą, która niczego nieświadoma organizuje dla przyjaciółek kolację.

Gienek wyprowadza się z mieszkania dziewczyn, a jego pokój zajmuje Ala, do czasu, aż nie wyremontuje swojego mieszkania.

Lucy i Arek przechodzą kryzys małżeński. A wszystko przez to, że Arek nie dotrzymał słowa i spóźnił się do domu z wyjazdu do Włoch, a Lucy nie zdążyła przez to na spotkanie z profesorem. Okazał się również, że mąż ją okłamał, i zamiast śpieszyć się do domu zabawił na torze kartingowym za granicą…

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 198
Następny odcinek:

Odcinek 198