Aktualności

Co wydarzy się w nowym sezonie "19+"?
19+ 
Zgrana paczka przyjaciół z „19+” od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Chociaż na ich drodze stają różne przeciwności losu, to młodzi, mimo że czasem popełniają wiele błędów, odważnie stawiają im czoło. Nowy sezon serialu będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Czy nie popsują one relacji między przyjaciółmi? Przekonamy się, oglądając wiosenne odcinki serialu.

Początek nowego sezonu to wyjście Oskara Prusa z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok,  niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi są szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak Oskar po tym, co przeżył, nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

W premierowych odcinkach!
W premierowych odcinkach!

Nad związkiem Melanii i Janka krąży wiele czarnych chmur. Zakochani niemal rozstali się przez jedną z ostatnich kłótni, ale wypadek Janka ponownie zbliżył parę do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadza się do chłopaka i jego matki, ale okazuje się, że wspólne mieszkanie rodzi wiele konfliktów miedzy zakochanymi. Jak potoczą się dalsze losy ich burzliwej miłości?

Nieudana randka Seby!
Nieudana randka Seby!

W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, szykują się duże zmiany. Para postanowi skorzystać z okazji i kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona wciąż się kłócą, ponieważ obydwoje mają silne i nieustępliwe charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebowała wsparcia chłopaka. W jej życiu wydarzy się tragedia…

Kasia! Musisz być bardziej niezależna!
Kasia! Musisz być bardziej niezależna!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jak walczyć o swoje marzenia?!
Następny artykuł:

Jak walczyć o swoje marzenia?!

tvnpix