Aktualności

Dorosłe (nie)fajne życie?:)
Poznajcie nas! Jacy jesteśmy?:)  Wideo: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski
Dorosłe życie dało się we znaki bohaterom serialu "19+". Musieli wyjrzeć zza swych smartfonów i odważnie stawić mu czoła. W wiosennych odcinkach obejrzymy nowe perypetie paczki przyjaciół.

Melania, nękana przez swego byłego partnera, straci wiarę w miłość. Czy ją odzyska, gdy na horyzoncie pojawi się dawny kolega z liceum? Ali trudno będzie pozbierać się po  katastrofalnej w skutkach przygodzie z narkotykami.  Niestety okaże się, że to dopiero początek jej kłopotów.

Ciężarna Lucy w końcu otrząśnie się po zawodzie miłosnym i spotka na swojej drodze kogoś wyjątkowego, z kim zapragnie spędzić resztę życia. Małżeństwo Kasi i Rafała zawiśnie na włosku. Mimo desperackich prób ratowania go, trudno będzie znaleźć im wspólny język.

"19+""19+"

W życiu Rafała pojawi się śliczna Pola, a Krzysztof, zauroczony Kasią, spróbuje zdobyć jej serce. Czy małżeństwo nastolatków przetrwa? Mimo, że związek Leny i Oskara okaże się być równie trudny i burzliwy, obydwoje nie będą potrafili bez siebie żyć. Jak wykorzystają drugą szansę na wspólną przyszłość?

"19+""19+"

Serialowi dziewiętnastolatkowie, mimo wielu przeciwności losu, będą ciągle trzymać się razem, wspierać i stać za sobą murem. Dorosłość postawi przed nimi kolejne wyzwania, już wiosną przekonamy się czy paczka przyjaciół im sprosta.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jaka jest Melania?
Następny artykuł:

Jaka jest Melania?

tvnpix